.

Javna nabava

OBAVIJEST SUKLADNO ČLANKU 13. ZAKONA O JAVNOJ NABAVI

Temeljem članka 13. st. 9. Zakona o javnoj nabavi (NN broj 90/11) objavljujemo da ravnatelj Škole kao i predsjednik i članovi školskog odbora i s njima povezane osobe u smislu članka 13. st. 4. Zakona o javnoj nabavi nisu u sukobu interesa sukladno članku 13. Zakona o javnoj nabavi te stoga nema gospodarskih subjekata s kojima Srednja škola Ban Josip Jelačić kao javni naručitelj ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi u smislu članka 13. st. 3. Zakona o javnoj nabavi.

Ravnatelj

OVDJE_2017_v02

sk_2017/2018_v1

Godišnji plan i program rada 2017 -2018