Otvoreni sati i informacije
Nastavnik 1. tjedan 2. tjedan
 Ana Fadljević    
 Andrej Tihomirović  Utorak 13:50 (Potražiti u zbornici)  Petak 11:30 (Potražiti u zbornici)
 Anita K. Brundić  Petak 19:50 (kabinet 306)  Srijeda 09:40 (kabinet 306)
 Ankica Šarić  Utorak 10:45 (213, kabinet stranih jezika)  Srijeda 16:45 (213, kabinet stranih jezika)
 Anto Semunović  Četvrtak 10:45 (Kabinet 213)  Četvrtak 18:25 (Kabinet 213)
 Antonia Pocrnić  Petak 15:40 ()  Četvrtak 09:40 ()
 Antonija Špeljak    
 Anđelko Golub  Utorak 12:25 ()  Utorak 13:10 ()
 Bernarda Majstorović  Ponedjeljak 08:50 (303)  Ponedjeljak 19:05 (303)
 Biserka Gregorina    
 Bojana Ivošević    
 Bore Kolaj    
 Boris Lovreško    
 Branka Prosevc  Srijeda 12:25 (Kabinet TZK)  Četvrtak 15:40 (Kabinet TZK)
 Bruno Kurek    
 Carolyn Jumić  Četvrtak 19:10 (Kabinet stranih jezika (213))  Ponedjeljak 09:40 (Kabinet stranih jezika (213))
 Cornelia Dž. Burić    
 Danijel Ptičar  Četvrtak 19:50 (učiona 311 (uz prethodnu najavu))  Utorak 14:45 (učiona 311 (uz prethodnu najavu))
 Dario Pavlović  Utorak 12:20 (301)  Utorak 19:00 (301)
 Dubravka Božić  Petak 12:25 (315)  Ponedjeljak 18:25 (315)
 Dunja Vukelja    
 Gordana Huzak    
 Helga Kraljik    
 Hrvoje Matanović  Četvrtak 17:00 (Sportska dvorana )  Utorak 10:45 (Sportska dvorana )
 Ida Globočnik    
 Irena Postružin    
 Ivana Imbrija  Utorak 14:50 (Zbornica, uz obaveznu prethodnu najavu.)  Utorak 12:25 (Zbornica, uz obaveznu prethodnu najavu.)
 Ivana Jerković    
 Ivana Šoić  Četvrtak 11:35 (306)  Srijeda 19:10 (306)
 Jasminka Prelević  Utorak 13:10 (210)  Srijeda 08:50 (210)
 Jasna Jung    
 Keti Bradanović  Utorak 09:40 (kabinet hrvatskog jezika)  Petak 17:35 (kabinet hrvatskog jezika)
 Lana Milašinović  Srijeda 08:50 (kabinet hrvatskog jezika (uz prethodnu najavu))  Ponedjeljak 15:40 (kabinet hrvatskog jezika (uz prethodnu najavu))
 Ljiljana B. Melkić  Utorak 14:00 (307)  Petak 11:30 (307)
 Ljiljana Kotarski  Utorak 08:50 (kabinet Hrvatskog jezika)  Srijeda 16:45 (kabinet Hrvatskog jezika)
 Ljiljana Krišto    
 Marija Barić  Ponedjeljak 16:45 (Kabinet za Hrvatski jezik)  Petak 09:40 (Kabinet za Hrvatski jezik)
 Melita H. Gruden  Petak 11:35 (209)  Ponedjeljak 14:50 (209)
 Milan Vulić  Četvrtak 09:35 (313)  Utorak 10:25 (313)
 Mirna Franc    
 Monika Škalec  Utorak 15:40 (kabinet 306)  Srijeda 11:35 (kabinet 306)
 Nediljka Svalina  Utorak 13:05 (311)  Utorak 12:20 (311)
 Nevenko Dorić    
 Nikola Beg  Srijeda 15:40 (309, bez prethodne najave)  Četvrtak 14:00 (309, bez prethodne najave)
 Nikolina B. Katnić  Četvrtak 00:00 (Kabinet Hrvatskoga jezika)  Ponedjeljak 00:00 (Kabinet Hrvatskoga jezika)
 Petra Katarinčić  Srijeda 16:45 (308)  Četvrtak 17:35 (308)
 Sabina Potočnjak  Srijeda 11:45 (kabinet 306 uz prethodnu najavu)  Četvrtak 15:00 (kabinet 306 uz prethodnu najavu)
 Sandra Bećarević    
 Sandra Kosović    
 Sanja J. Kühner  Četvrtak 17:30 (213, kabinet stranih jezika)  Četvrtak 10:45 (213, kabinet stranih jezika)
 Slavica Gojević    
 Štefanija Žugec  Utorak 10:40 (306)  Četvrtak 19:10 (306)
 Sunčica Tokić    
 Suzana Ban  Srijeda 11:35 (213, kabinet stranih jezika)  Četvrtak 17:30 (213, kabinet stranih jezika)
 Vedrana Đoković  Ponedjeljak 13:10 (kabinet 310)  Utorak 16:45 (kabinet 310)
 Veljana Matić  Utorak 16:30 (213, kabinet stranih jezika)  Ponedjeljak 16:30 (213, kabinet stranih jezika)
 Vesna Marić    
 Vlatka Hrgar  Ponedjeljak 11:35 ()  Utorak 08:50 ()
 Zdravka Kramarić  Utorak 14:50 (kabinet Hrvatskog jezika)  Srijeda 12:25 (kabinet Hrvatskog jezika)
 Željka Brezni    
 Željka Gašpert    
 Željka Hadrović  Srijeda 12:25 (kabinet 210)  Četvrtak 09:40 (kabinet 210)
 Željka Winkler  Utorak 14:00 (medijateka)  Srijeda 13:10 (medijateka)
 Željko Borovec    
 Zlata Ž. Rožić  Četvrtak 12:25 (učionica 208)  Četvrtak 19:10 (učionica 208)
 Zlatka Benček    
 Zvonimira Špoljar  Ponedjeljak 12:25 (kabinet Hrvatskog jezika)  Utorak 10:40 (kabinet Hrvatskog jezika)
 Đuro Abramović  Utorak 13:05 ()  Četvrtak 15:35 ()