skola
izbornik
spacer
image
spacer
image
spacer
aeht image
spacer
icm
spacer
etwinning
 
 
Natjecanja 2016
zoom
 

I ove godine uspješni na natjecanjima!

I ove godine bili smo izuzetno uspješni na županijskim i međužupanijskim natjecanjima znanja te na sportskim natjecanjima. Uz to, plasirali smo se i na državna natjecanja iz matematike, hrvatskog jezika, talijanskog jezika, košarka za djevojke te na državnu smotru Lidrano. Naše ekonomistice sudjelovale su i na međunarodnom natjecanju.

Veseli nas činjenica što se i ovogodišnjim izvrsnim rezultatima potvrđujemo kao škola koja njeguje uspješan, kvalitetan i kreativni rad!

 

Čestitamo svim učenicima i mentorima!


Matematika – Državno natjecanje

  • Tin Župančić, 3.b, 2. mjesto, mentor  Vedrana Đoković, prof
  • Antun  Grozdek, 3.a, 10. mjesto, mentor Vedrana Đoković, prof


Matematika – Županijsko natjecanje

  • Tin Župančić, 3.b, 1. mjesto, mentor  Vedrana Đoković, prof
  • Antun  Grozdek, 3.a, 2. mjesto, mentor Vedrana Đoković, prof
  • Dominik Vrbanić,          3.a, 10. mjesto, mentor Vedrana Đoković, prof
  • Monika Pranjić, 4a, 10. mjesto, mentor Antonia Pocrnić, prof
  • Mihael Fernežir, 1.e, 11 mjesto,  mentor  Ljiljana Krišto, prof
  • Mia Franolić, 2a, 11. mjesto, mentor Ivana Imbrija, prof.
  • Iva Slatković, 2.a, 13. mjesto, mentor        Ivana Imbrija, prof.
  • Marko Krišković, 2.a, 14. mjesto, mentor Ivana Imbrija, prof.       
  • Ivan Belek, 1.e, 16. mjesto, mentor Ljiljana Krišto        , prof.
  • Petar Zeljko, 4.a, 16. mjesto, mentor Antonia Pocrnić, prof.

 

Osnove informatike – gimnazija -  Županijsko natjecanje

  • Juraj  Crneković,  2.b,, 1. mjesto, mentor   Irena Majer Postružin, prof.
  • Dario Novinc,       2.b,, 1. mjesto, mentor   Irena Majer Postružin, prof.
  • Karla          Fabijanec,   2.b,, 1. mjesto, mentor   Irena Majer Postružin, prof.
  • Antonio Cicvara,  2.b,  1. mjesto, mentor   Irena Majer Postružin, prof.
  • Iva  Mraz, 2.b,  1. mjesto, mentor Irena Majer Postružin, prof.

 

Osnove informatike – strukovne škole - Županijsko natjecanje

  • Fabijan Kuna, 2.e, 1. mjesto, mentor Danijel Ptičar, prof.
  • Ivan Kečkeš, 2.e, 2. mjesto, mentor Danijel Ptičar, prof.
  • Nikola Topić, 2.e, 3. mjesto, mentor Danijel Ptičar, prof.
  • Maksimilijan Grbić, 2.e, 4. mjesto, mentor Danijel Ptičar, prof.

 

Algoritmi i programiranje - Županijsko natjecanje

  • Tin Župančić, 3.b, 1. mjesto, mentor Danijel Ptičar, prof.

Fizika - Županijsko natjecanje
  • Tin Župančić, 3.b, 1. mjesto, mentor  Vesna Marić, prof.
  • Dario Novinc, 2b, 3. mjesto, mentor Nikola Beg, prof.

Bilogija - Županijsko natjecanje

  • Juraj  Crneković,  2.b, 2. mjesto, mentor Željka Gašpert, prof.


Državno natjecanje Poslovni izozov

  • Na državno natjecanje Poslovni izozov plasirali su se učenice 4d razreda Ivana Jandras, Barbara Katušić i Mia Peharec. Mentor Anita Kola Brundić. Iste učenice plasirale su se u prvih 6 ekipa u državi te idu na Međunarodno natjecanje.


Povijest –Županijsko natjecanje

  • Učenik DANIJEL BAČAN iz drugog razreda osvojio je 3. mjesto (mentorica Željka Winkler) i učenik NIKOLA BLAŽEVIĆ iz četvrtog razreda osvojio je također 3. mjesto (mentorica Petra Katarinčić).

 

Frizerstvo – Županijsko natjecanje

  • Tamara Jozipovic osvojila je 3.mjesto na županijskom natjecanju iz frizerstva, mentor Grodana Huzak


Njemački jezik - Županijsko natjecanje

  • Željka Milić, 2.c, mentor Ante Semunović, prof.

 

Engleski jezik – Županijsko natjecanje

  • 1.mjesto - Tomislav Modrić, 4.e , mentor Carol Jumić, prof.
  • 3.mjesto - Tony Pavičević, 4.e, mentor Carol Jumić, prof.

Talijanski jezik - Županijsko natjecanje
  • 1.mjesto - Jelena Belinić, 3.c, mentor Sanja Jelaković Kühner, prof.
  • 3.mjesto - Anamarija Šešek, 3.d, mentor Sanja Jelaković Kühner, prof.

LiDraNo  - Županijska smotra

  • literarni izraz: Josip Brlek, 2.c razred, Nismo mi papučari!, mentor Zdravka Kramarić, prof.
  • samostalni novinarski rad: Lara Fiolić, 2. a razred, Kreativnost, timski rad i sloboda razmišljanja, mentor Željka Winkler, prof.
  • kategorija školski list: glavne urednice: Marta Bregeš, 2.a, Ema Štoos, 3.b razred, Ban, mentor Željka Winkler, prof.
  • radijska emisija: Fran Hercog, 4.a razred, Marijana Gubo,4.b, Kameleon, mentor Miroslav Miljković, prof.
  • samostalni scenski izraz: Fran Hercog, Tin Ujević, Zapis na pragu, mentor Zdravka Kramarić, prof.
  • skupni scenski izraz: Kako se izvući s ubojstvom, autor teksta: Lara Ostriž, 3.c, glumci: Josip Brlek, 2.c, Vinko Brumen, 2.c, Josip Dorić, 2.b, Mia Hruševar, 2.c, Zvonimir Jurić, 2.b, Sara Luburić, 2.c, Kristina Mamuzić, 2.c, Ana Sever, 2.c, Olivera Tomić, 3.c, Ivan Vasović, 2.c, Jakov Šalata, 3.c

LiDraNo -  Državna smotra

  • kategorija školski list: Ema Štoos, 3. b razred, Ban, mentor Željka Winkler, prof.
  • samostalni scenski izraz: Fran Hercog - Tin Ujević, Zapis na pragu, mentor Zdravka Kramarić, prof.

Kemija – Županijsko natjecanje

  • Juraj Crneković 2.b, 1. mjesto mentorica Željka Hadrović Jančić, prof.
  • Dario Novinc 2.b, 3. mjesto, mentorica Željka Hadrović Jančić, prof.
  • Lovro Mihalić, 3.a, 3. mjesto, mentorica Melita Hanzir Gruden, prof.
  • Stjepan Pandurević, 4.a, 1. mjesto, mentorica Željka Hadrović Jančić, prof.
  • Petar Zeljko, 4.b, 2. mjesto, mentorica Željka Hadrović Jančić, prof.

Županijsko natjecanje u poznavanju hrvatskoga jezika

  • Tena Mandić, 1.a razred, 1. mjesto (mentorica Ljiljana Kotarski, prof.)
  • Kristina Vrabec, 1.a razred, 4. mjesto (mentorica Ljiljana Kotarski, prof.)
  • Iva Slatković, 2.b, 4. mjesto (mentorica Nikolina Bratković-Katnić, prof.)
  • Ana Žagmešter, 2.b razred, 7. mjesto (mentorica Nikolina Bratković-Katnić, prof.)
  • Ana Jurić, 4.b razred, 11. mjesto (mentorica Zdravka Kramarić, prof.)
  • Mirna Fabek, 4.d razred - 6. mjesto (mentorica , Nikolina Bratković-Katnić, prof.)
Objavio : admin, 18.04.2016 22:05
   
e-Dnevnik

Pravilnik

Pravilnik o izradbi i obrani zavrsnog rada možete preuzeti OVDJE.

Udžbenici

Konačne liste odabranih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava prema odabiru stručnih aktiva u školama možete preuzeti

OVDJE_2019_v3

Državna Matura

Informacije od državnoj maturi možete naći OVDJE

 

Završni rad

Upute za izradbu i obranu završnog rada OVDJE.

Poslovnik o radu školskog prosudbenog povjerenstva i povjerenstva za obranu završnog rada. OVDJE

Milenijska fotka

Veća verzija OVDJE

Školski kurikulum

Školski kurikulum za šk.god. 2016./2017. daje pregled izborne nastave, izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti, stručnih posjeta i ekskurzija, te posebnih projekata naše škole. Preuzeti ga možete na linku ispod.

sk_2019/2020_v1

Godišnji plan i program rada 2019 -2020

Školski preventivni program

Lektira

Popis lektire nalazi se na knjižnici!

Informacije

Termini informacija razrednika
nalaze se

otvori

Otvoreni sati

Termini otvorenih sata

otvori

Prijevoz

 Dokumenti i obrasci za prijevoz 09 2019
(PREUZMI 04.09.2019)