skola
izbornik
spacer
image
spacer
image
spacer
aeht image
spacer
icm
spacer
etwinning
 
 
Djelatnici škole
zoom
 

Nastavnici:

Hrvatski jezik: Ljiljana Kotarski, Zdravka Kramarić – prof. savjetnik, Nikolina Bratković Katnić, Matea Pili Malec, Mirna Franc, Lana Milašinović

Engleski jezik: Ankica Šarić – prof. savjetnik, Suzana Ban – prof. savjetnik, Veljana Matić, Carolyn Jumić

Engleski i njemački jezik: Cornelia Džepina Burić, Helga Kraljik – prof. savjetnik, Ida Globočnik

Njemački jezik: Željka Brezni – prof. savjetnik, Anto Semunović, Sandra Kosović

Talijanski i francuski jezik: Sanja Jelaković Kühner – prof. savjetnik

Latinski jezik: Anđelko Golub

Glazbena umjetnost: Ivana Jerković

Likovna umjetnost i stručni predmeti: Keti Bradanović

Sociologija, politika i gospodarstvo, etika: Zvonimira Špoljar – prof. mentor

Povijest: Petra Katarinčić

Povijest, filozofija, logika, etika: Slavica Gojević, Željka Winkler – prof. savjetnik

Geografija: Bruno Kurek, Dario Pavlović – prof. mentor

Psihologija i strukovni predmeti iz područja psihologije: Ljiljana Brkljačić Melkić

Matematika: Vedrana Đoković, Dubravka Božić, Ivana Imbrija – prof. mentor, Sandra Bećarević

Matematika i informatika: Antonia Pocrnić – prof. mentor, Ljiljana Krišto

Informatika: Irena Majer Postružin

Fizika:  Nikola Beg, Vesna Marić – prof. mentor

Biologija i stručni predmeti: Željka Gašpert

Biologija, kemija i stručni predmeti: Melita Hanzir Gruden

Kemija i stručni predmeti: Željka Hadrović Jančić

Informatika, računalstvo i strukovni premeti iz područja računalstva: 
Danijel Ptičar – prof. mentor, Nediljka Svalina, Milan Vulić, Sunčica Tokić, Andrej Tihomirović, Željko Borovec, Jasna Jung

Tjelesna i zdravstvena kultura: Bore Kolaj, Branka Prosevc, Zlatka Benček, Hrvoje Matanović

Vjeronauk: Bernarda Majstorović, Đuro Abramović

Strukovni predmeti iz područja ekonomije: Anita Kola Brundić – prof. mentor, Biserka Gregorina, Ivana Šoić, Bojana Ivošević, Štefanija Žugec – prof. mentor, Sabina Potočnjak, Monika Škalec

Strukovni predmeti iz područja prehrambene tehnologije: Zlata Žalac Rožić, Jasminka Prelević


Stručni učitelji: Gordana Huzak, Vlatka Hrgar, Dunja Vukelja – mentor, Antonija Špeljak – savjetnik, Nevenko Dorić

Stručni suradnici:

Pedagog: Miroslav Miljković – prof. savjetnik
Psihologinja: Marina Sviben Družinec – prof. mentor
Ivana Koller (zamjena za Marina Sviben Družinec)
Knjižničar: Marina Krstanović

Voditeljice smjene: Bore Kolaj

Školski ispitni koordinator: Vesna Marić – prof. mentor

Ostali zaposlenici:

  • Ravnatelj: dr.sc. Alan Labus
  • Tajnica: Marina Jurilj
  • Voditeljica računovodstva: Antonija Karlović
  • Računovodstveni referent: Andrijana Klanac
  • Spremačice: Snježana Babić, Ivanka Musija, Branka Mišković, Zvjezdana Matijašec, Vesna Martinjak, Petra Martek, Jasna Štih
  • Domari: Zvonimir Perković, Vedran Svirčić

 

   
e-Dnevnik

Pravilnik

Pravilnik o izradbi i obrani zavrsnog rada možete preuzeti OVDJE.

Udžbenici

Konačne liste odabranih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava prema odabiru stručnih aktiva u školama možete preuzeti

OVDJE_2019_v3

Državna Matura

Informacije od državnoj maturi možete naći OVDJE

 

Završni rad

Upute za izradbu i obranu završnog rada OVDJE.

Poslovnik o radu školskog prosudbenog povjerenstva i povjerenstva za obranu završnog rada. OVDJE

Milenijska fotka

Veća verzija OVDJE

Školski kurikulum

Školski kurikulum za šk.god. 2016./2017. daje pregled izborne nastave, izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti, stručnih posjeta i ekskurzija, te posebnih projekata naše škole. Preuzeti ga možete na linku ispod.

sk_2018/2019_v1

Godišnji plan i program rada 2018 -2019

Školski preventivni program

Lektira

Popis lektire nalazi se na knjižnici!

Informacije

Termini informacija razrednika
nalaze se

otvori

Otvoreni sati

Termini otvorenih sata

otvori

Prijevoz

 Dokumenti i obrasci za prijevoz 09 2019
(PREUZMI 04.09.2019)