skola
izbornik
spacer
image
spacer
image
spacer
aeht image
spacer
.
 
zoom
 
Rezultati natjecanja u školskoj godini 2016./2017.
 
 
Rezultate natjecanja u školskoj godini 2016./2017. možete pogledati OVDJE.
Objavio : admin, 27.04.2017 12:33
spacer spacer
 
Rezultati natjecanja 2011./2012.
 
 

Rezultate natjecanja u školskoj godini 2011./2012. možete pogledati OVDJE.

Objavio : admin, 11.10.2012 21:58
spacer spacer
 
Rezultati državnih natjecanja 2011
 
 

DRŽAVNA NATJECANJA

 

  • ŠŠK - nogomet (mladići), mentor : Hrvoje Matanović,
    osvojeno mjesto : 2.
  • Antonio Kuš, 3.h, GASTRO - Ugostiteljsko posluživanje, mentor : Dunja Vukelja,
    osvojeno mjesto : 2.
  • Antonio Ivančić, 4.a, Povijest, mentor : Petra Katarinčić,
    osvojeno mjesto : 2.
  • Franjo Blažević, 1.b, Biologija, mentor : Željka Gašpert,
    osvojeno mjesto : 3.
  • Miroslav Mihaljević, 2.e, Informatika, mentor : Danijel Ptičar,
    osvojeno mjesto : 3.
  • Ana Ljubičić, 3.c, GASTRO - hotelijerstvo i turizam, mentor : Biserka Gregorina,
    osvojeno mjesto : 5.
  • Adrian Purić, 4.c, GASTRO - hotelijerstvo i turizam, mentor : Biserka Gregorina,
    osvojeno mjesto : 5.
  • Arijana Brlek, 4.b, Informatika, mentor : Irena Majer Postružin,
    osvojeno mjesto : 7.
  • Antonija Bošnjak, 3.h, GASTRO - Slastičarstvo, mentor : Antonija Špeljak,
    osvojeno mjesto : 8.
  • Ivana Verveger, 2.b, Hrvatski jezik, mentor : Mirna Franc,
    osvojeno mjesto : 8.
  • Damjan Fremec, 3.b, Povijest, mentor : Petra Katarinčić,
    osvojeno mjesto : 8.
  • Martin Mihalić, 1.b, Povijest, mentor : Željka Winkler,
    osvojeno mjesto : 10.
  • Mateja Cvrtnjak, 4.a, Filozofija, mentor : Slavica Kurbaša,
    osvojeno mjesto : 16.
  • Ante Tomić, 3.b, Hrvatski jezik, mentor : Zdravka Kramarić,
    osvojeno mjesto : 22.
  • Antonio Ivančić, 4.a, Filozofija, mentor : Slavica Kurbaša,
    osvojeno mjesto : 24.

TABELU NAJBOLJIH REZULTATA POSTIGNUTIH u 2010./2011. šk. god. MOŽETE PREUZETI OVDJE !

Objavio : admin, 14.07.2011 00:20
spacer spacer
 
Rezultati županijskih natjecanja 2011
 
 

Na županijskom natjecanju iz slastičarstva postignuti su slijedeći rezultati:

  • Antonija Bošnjak, 3H, mentor : stručni učitelj Antonija Špeljak, osvojeno mjesto : 1

Na županijskom natjecanju iz ugostiteljstva postignuti su slijedeći rezultati:

  • Antonio Kuš, 3H, mentor : stručni učitelj Dunja Vukelja, osvojeno mjesto : 2
  • Danijel Šćuric, 3H, mentor : stručni učitelj Dunja Vukelja, osvojeno mjesto : 3

Na županijskom natjecanju iz kuharstva postignuti su slijedeći rezultati:

  • Ana Marija Repec, 3H, mentor : stručni učitelj Boris Lovreško, osvojeno mjesto :3

 

Na županijskom natjecanju iz fizike postignuti su slijedeći rezultati:

  • Marko Lopac, 2a, mentor : Vesna Marić, prof. fizike, osvojeno mjesto : 2
  • Ivo Ljubičić, 4a, mentor : Vesna Marić, prof. fizike, osvojeno mjesto : 3

 

Na županijskom natjecanju iz informatike postignuti su slijedeći rezultati:

  • Gimnazija
    • Arijana Brlek, 4.b, mentor : Irena Majer Postružin, prof. informatike, osvojeno mjesto: 2
  • Strukovne škole
    • Miroslav Mihaljević, 2.e,  mentor : Danijel Ptičar, prof. matematike i informatike, osvojeno mjesto: 1
    • David Jerković, 4.e, mentor : Neda Svalina, dipl. ing. elektrotehnike, osvojeno mjesto: 2
    • Josip Šuker, 2.e, mentor : Danijel Ptičar, prof. matematike i informatike, osvojeno mjesto: 3

 

Na županijskom natjecanju iz kemije postignuti su slijedeći rezultati:

  • 1. razred
    • Martin Mihalić; mentor: Željka Hadrović Jančić, prof. kemije, osvojeno mjesto: 3
  • 4. razred
    • Matea Kovačić; mentor: Melita Hanzir Gruden, prof. kemije,osvojeno mjesto: 2

 

Na županijskom natjecanju u poznavanju hrvatskog jezika postignuti su slijedeći rezultati:

  • 2. razred
    • Ivana Verveger, 2.b, mentor: Mirna Franc, prof., osvojeno 1. mjesto
  • 3. razred
    • Ante Tomić, 3.b, mentor, Zdravka Kramarić, prof., osvojeno 1. mjesto
    • Damjen Fremec, 3.b, mentor, Zdravka Kramarić, prof., osvojeno 3. mjesto

 

Na županijskom natjecanju iz VJERONAUKA postignuti su slijedeći rezultati:

  • Monika Stiperski 2.b, Tin Skok 2.d, Tomislav Kolar 2.h, Ivica Šovago 2.h,
    mentor: Bernarda Majstorović, osvojeno mjesto : 1

 

Rezultati Županijske Smotre Lidrano

za državnu smotru predloženi su sljedeći radovi:

  • samostalni novinarski rad, Tena Bartolac, 4.b, mentor Mirna Franc, prof.
  • školski list Ban, urednica Mateja Cvrtnjak, 4.a, mentor Mirna Franc, prof.
  • literarni rad, Tena Bartolac, 4.b, mentor Ljiljana Kotarski, prof.
  • film Dreamer, filmska skupina, mentor Miroslav Miljković, prof.

 

Na županijskom natjecanju iz POVIJESTI postignuti su slijedeći rezultati:

  • 1. razred
    • Martin Mihalić, mentor : Ž. Winkler, prof., osvojeno mjesto : 1.
    • Pamela Posavec, mentor : Ž. Winkler, osvojeno mjesto : 3.
  • 2. razredi
    • Marko Lopac, mentor : S. Kurbaša, prof., osvojeno mjesto : 3.
  • 3. razredi
    • Damjan Fremec, mentor : P. Katarinčić, prof. povijesti, osvojeno mjesto : 1.
    • Juraj Bezuh, mentor : P. Katarinčić, prof. povijesti, osvojeno mjesto: 3.
  • 4. razredi
    • Antonio Ivančić, mentor : P.Katarinčić, prof. povijesti, osvojeno mjesto : 1.

 

Na županijskom natjecanju iz FILOZOFIJE postignuti su slijedeći rezultati:

  • Antonio Ivančić, mentor : S. Kurbaša, prof.,osvojeno mjesto : 1.
  • Mateja Cvrtnjak, mentor : S. Kurbaša, prof.,osvojeno mjesto : 2.

 

Na županijskom natjecanju iz MATEMATIKE postignuti su slijedeći rezultati:

  • Franjo Blažević, 1.b., mentor : Suzana Bužanić, prof. matematike, osvojeno mjesto : 3.


Na županijskim takmičenjima iz TZK-a postignuti su slijedeći rezultati:

  • KOŠARKA ( djevojke ) 1. mjesto i odlaze na poludržavno, voditelj Bore Kolaj,prof.
  • KOŠARKA ( muški) 1. mjesto i odlaze na poludržavno, mentor Bore Kolaj,prof.
  • BADMINTON ( muški ) osvojeno 3. mjesto, voditelj Hrvoje Matanović, prof.
  • BADMINTON ( djevojke ) osvojeno 2. mjesto, voditelj Enio Prša, prof.
  • RUKOMET ( djevojke ) osvojeno 2. mjesto, voditelj Branka Prosevc, prof
  • RUKOMET ( muški ) osvojeeno 3. mjesto, voditelj Hrvoje Matanović, prof.
Objavio : admin, 06.03.2011 22:57
spacer spacer
    Arhiva : [0]
e-Dnevnik

Pravilnik

Pravilnik o izradbi i obrani zavrsnog rada možete preuzeti OVDJE.

Udžbenici

Konačne liste odabranih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava prema odabiru stručnih aktiva u školama možete preuzeti

OVDJE_2017_v02

Državna Matura

Informacije od državnoj maturi možete naći OVDJE

 

Završni rad

Upute za izradbu i obranu završnog rada OVDJE.

Poslovnik o radu školskog prosudbenog povjerenstva i povjerenstva za obranu završnog rada. OVDJE

Milenijska fotka

Veća verzija OVDJE

Školski kurikulum

Školski kurikulum za šk.god. 2016./2017. daje pregled izborne nastave, izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti, stručnih posjeta i ekskurzija, te posebnih projekata naše škole. Preuzeti ga možete na linku ispod.

sk_2017/2018_v1

Godišnji plan i program rada 2017 -2018

Lektira

Popis lektire nalazi se na knjižnici!

Informacije

Termini informacija razrednika
nalaze se

otvori

Otvoreni sati

Termini otvorenih sata

otvori

Prijevoz

 Dokumenti i obrasci za prijevoz 09 2017 (PREUZMI)