Otvoreni sati i informacije
Nastavnik 1. tjedan 2. tjedan
 1A / Željka Brezni  Utorak 13:10 (213, kabinet stranih jezika)  Srijeda 17:35 (213, kabinet stranih jezika)
 1B / Petra Katarinčić    
 1C / Dario Pavlović  Četvrtak 19:05 (301)  Petak 09:35 (301)
 1D / Zlatka Benček  Utorak 17:30 ()  Srijeda 09:30 ()
 1E / Hrvoje Matanović  Ponedjeljak 11:30 (Kabinet TZK)  Ponedjeljak 17:30 (Kabinet TZK)
 1F / Sabina Potočnjak  Utorak 19:15 (ekonomski kabinet 306/učionica 217 uz prethodnu najavu)  Utorak 19:15 (ekonomski kabinet 306/učionica 217 uz prethodnu najavu)
 1G / Gordana Huzak  Utorak 10:45 (207)  Srijeda 15:40 (207)
 1H / Jasminka Prelević  Ponedjeljak 09:40 (210)  Srijeda 13:10 (210)
 2A / Anto Semunović  Srijeda 18:20 (213)  Srijeda 11:35 (213)
 2B / Suzana Ban  Četvrtak 16:30 (212)  Srijeda 15:40 (212)
 2C / Sanja J. Kühner  Utorak 09:40 (213, kabinet stranih jezika)  Utorak 17:30 (213, kabinet stranih jezika)
 2D / Bojana Ivošević  Srijeda 09:40 (kabinet 306 - stepenicama lijevo 2.kat ili potražiti u zbornici)  Četvrtak 17:30 (kabinet 306 - stepenicama lijevo 2.kat ili potražiti u zbornici)
 2E / Branka Prosevc  Četvrtak 17:35 (Kabinet TZK)  Srijeda 15:40 (Kabinet TZK)
 2F / Štefanija Žugec  Srijeda 10:45 (kabinet 306)  Utorak 12:25 (kabinet 306)
 2G / Matea Pili Malec  Četvrtak 17:30 (Kabinet za hrvatski jezik)  Utorak 10:25 (Kabinet za hrvatski jezik)
 2H / Dubravka Božić  Srijeda 09:40 (316)  Srijeda 16:30 (310)
 3A / Bruno Kurek    
 3B / Keti Bradanović  Ponedjeljak 12:25 (kabinet hrvatskog jezika)  Utorak 16:45 (kabinet hrvatskog jezika)
 3C / Veljana Matić  Srijeda 17:30 (213 (kabinet stranih jezika))  Srijeda 16:30 (213 (kabinet stranih jezika))
 3D / Ivana Šoić  Srijeda 13:10 (kabinet ekonomske grupe predmeta 307)  Petak 15:40 (kabinet ekonomske grupe predmeta 307)
 3E / Nikola Beg  Ponedjeljak 11:30 (učionica fizike 309, drugi kat, u 11:30 sati bez prethodne najave)  Ponedjeljak 16:25 (učionica fizike 309, drugi kat, u 16:25 sati bez prethodne najave)
 3F / Zlata Ž. Rožić  Utorak 16:00 (učionica 208)  Petak 09:40 (učionica 208)
 3G / Melita H. Gruden  Srijeda 10:30 (kabinet 210)  Utorak 00:00 (kabinet 210)
 3H / Vedrana Đoković  Ponedjeljak 18:25 (310)  Četvrtak 10:45 (310)
 4A / Sandra Kosović  Četvrtak 10:25 (Kabinet stranih jezika)  Utorak 16:25 (Kabinet stranih jezika)
 4B / Ljiljana Kotarski  Ponedjeljak 11:35 (201)  Utorak 17:35 (201)
 4C / Mirna Franc  Ponedjeljak 18:45 (kabinet Hrvatskog jezika)  Srijeda 12:25 (kabinet Hrvatskog jezika)
 4D / Monika Škalec    
 4E / Vesna Marić  Utorak 18:30 (kabinet 310)  Četvrtak 08:50 (kabinet 310)