Otvoreni sati i informacije
Nastavnik 1. tjedan 2. tjedan
 1A / Anto Semunović  Srijeda 10:45 (213)  Utorak 18:25 ()
 1B / Suzana Ban  Utorak 16:25 ()  Četvrtak 18:20 ()
 1C / Sanja J. Kühner  Utorak 17:30 (213 kabinet stranih jezika)  Ponedjeljak 17:30 (213 kabinet stranih jezika)
 1D / Bojana Ivošević  Srijeda 16:30 (potražiti u zbornici ili kabinet 306)  Srijeda 10:30 (potražiti u zbornici ili kabinet 306)
 1E / Branka Prosevc  Srijeda 16:25 (Kabinet TZK)  Srijeda 16:25 (Kabinet TZK)
 1F / Štefanija Žugec  Ponedjeljak 17:35 ()  Utorak 09:40 ()
 1G / Matea Pili Malec  Utorak 11:35 ()  Utorak 09:40 ()
 1H / Dubravka Božić  Petak 10:45 (Učionica 314)  Srijeda 10:45 (Učionica 315)
 2A / Bruno Kurek  Četvrtak 20:00 (301/kabinet povijest-geografija)  Ponedjeljak 12:20 (301/kabinet povijest-geografija)
 2B / Keti Bradanović  Utorak 10:30 (kabinet hrvatskog jezika)  Petak 17:30 (kabinet hrvatskog jezika)
 2C / Veljana Matić  Utorak 16:30 (Učiona 213 (Kabinet stranih jezika))  Utorak 09:40 (Učiona 213 (Kabinet stranih jezika))
 2D / Marija Bažulić  Četvrtak 19:05 (Kabinet 307)  Srijeda 09:40 (Kabinet 307)
 2E / Nikola Beg  Ponedjeljak 19:05 (309)  Utorak 10:25 (309)
 2F / Zlata Ž. Rožić  Ponedjeljak 10:45 (208)  Srijeda 17:35 (208)
 2G / Melita H. Gruden  Utorak 19:10 (kabinet 210)  Srijeda 09:40 (kabinet 210)
 2H / Vedrana Đoković  Ponedjeljak 10:45 (310)  Četvrtak 19:10 (310)
 3A / Sandra Kosović  Srijeda 10:45 (Kabinet stranih jezika)  Četvrtak 19:05 (Kabinet stranih jezika)
 3B / Ljiljana Kotarski  Utorak 11:35 (201)  Utorak 18:25 (201)
 3C / Mirna Franc  Srijeda 12:30 (kabinet hrvatskoga jezika)  Utorak 17:35 (kabinet hrvatskoga jezika)
 3D / Monika Škalec  Ponedjeljak 10:25 ()  Srijeda 17:30 ()
 3E / Vesna Marić  Ponedjeljak 09:40 (310)  Utorak 19:15 (310)
 3F / Antonia Pocrnić  Srijeda 08:50 (kabinet 310)  Utorak 18:25 (kabinet 310)
 3G / Željka Hadrović  Utorak 16:30 (kabinet 210)  Petak 09:35 (kabinet 210)
 3H / Hrvoje Matanović  Utorak 09:40 (Dvorana)  Četvrtak 17:30 (Dvorana)
 4A / Helga Kraljik  Četvrtak 14:00 (213)  Četvrtak 19:10 (213)
 4B / Irena Postružin  Petak 19:50 (101a)  Petak 14:50 (101a)
 4C / Carolyn Jumić  Utorak 19:10 (Kabinet stranih jezika)  Četvrtak 09:40 (Kabinet stranih jezika)
 4D / Zlatka Benček  Srijeda 18:20 (Kabinet TZK/Učionioca 217)  Petak 08:45 (Kabinet TZK/Dvorana)
 4E / Milan Vulić  Četvrtak 18:20 (313)  Utorak 16:25 (313)