industrija 4.0

Međužupanijsko natjecanje iz logike

MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ LOGIKE:
OD 14 NATJECATELJA/ICA 7 UČENIKA/CA JE IZ NAŠE ŠKOLE!

Na Međužupanijsko natjecanje iz logike, 5. ožujka u Vrbovec odlaze svi/e učenici/e koji su sudjelovali na školskom natjecanju: Maja Kelemen, 3. b, Arijana Brlek, 3. b, Antonio Ivančić, 3. a, Katarina Jurina, 3.a, Jurica Hajderer, 4. b, Pavle Petrušić, 4. b i Nikola Lažetić, 4. b. Mentorica je Slavica Kurbaša, prof.

Na Međužupanijskom natjecanju iz filozofije sudjelovat će: Martina Rajaković i Maja Trbušić iz 4. b.

Nastavak je to vrijednog uspjeha učenika/ca i njihovih mentorica (Slavica Kurbaša, prof. i Željka Winkler, prof.) na međužupanijskom i državnom natjecanju iz filozofije i logike. U prvoj generaciji gimnazijskih maturanata Marko Pojatina bio je pozvan na državno natjecanje iz filozofije. Narednih godina sudjeluju 4 učenice na državnom: Valentina Postružin zauzima 4. mjesto, Iva Erak 12, sudjeluju i Danijela Rako i Ana Kokolić uz 60 drugih učenika/ca iz Hrvatske.

Na međužupanijskom natjecanju iz logike učenice Srednje škole Ban Josip Jelačić zauzele su prošle godine 1. mjesto – Danijela Pudić i 3. mjesto – Marija Šuker.

Objavio : admin, 25.02.2010 21:49

Virtualna šetnja

Učenička zadruga

Višejezičnost

STEAM WEB

E-potvrde

SSBJJ @ srednja.hr

OVDJE_2021_v3

Školski kurikulum daje pregled izborne nastave, izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti, stručnih posjeta i ekskurzija, te posebnih projekata naše škole. Preuzeti ga možete na linku ispod.

sk_2021/2022_v1

Godišnji plan i program rada 2021 -2022 v1

Dokumenti i obrasci za prijevoz
(PREUZMI 01.09.2021)