industrija 4.0

IZUZETAN USPJEH NA MEĐUŽUPANIJSKOM NATJECANJU „GASTRO 2010.“

Međužupanijsko natjecanje „Gastro 2010.“ , 10. i 11. veljače održalo se u, organizaciji Srednje škole Prelog, u Toplicama Sveti Martin. Natjecalo se 112 učenika/ca srednjih škola  u 9 ugostiteljskih i hotelijerskih disciplina.

Naša škola natjecala se u 8 disciplina; čak 4 učenika/ca odlazi na državno natjecanje što će se održati u Vinkovcima u ožujku 2010.

Dakle, na državnom natjecanju GASTRO 2010. sudjelovat će:

• Luka Jandras, 2.h, disciplina: Posluživanje menu-a, mentorica: Dunja Vukelja, stručna učiteljica
  • Adam-Ante Lončar, 4.c, disciplina: Poslovanje putničke agencije, mentorice: Biserka Gregorina, prof. i Cornelia Džepina –Burić, prof.
  • Mateja Pavlović, 3.h, disciplina: Pripremanje slatkog izloška, mentorica: Antonija Špeljak, stručna učiteljica
  • Adrian Purić, 3.c, disciplina: Predstavljanje turističkog mjesta, mentorice: Biserka Gregorina, prof. i Suzana Ban, prof.

Podsjećamo da već dvije godine naše učenice osvajaju 1. mjesto na državnom natjecanju „Gastro“ iz slastičarstva: Petra Kolar u šk. godini 2007./08. te Marija Zovko prošle godine.

Objavio : admin, 14.02.2010 22:04

Virtualna šetnja

Učenička zadruga

Višejezičnost

STEAM WEB

E-potvrde

SSBJJ @ srednja.hr

OVDJE_2021_v3

Školski kurikulum daje pregled izborne nastave, izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti, stručnih posjeta i ekskurzija, te posebnih projekata naše škole. Preuzeti ga možete na linku ispod.

sk_2021/2022_v1

Godišnji plan i program rada 2021 -2022 v1

Dokumenti i obrasci za prijevoz
(PREUZMI 01.09.2021)