Međunarodni gospodarski sajam

Uz Dan škole, 16. listopada, naše učenice frizerskog usmjerenja uspješno su sudjelovale na Međunarodnom gospodarskom sajmu, 16. – 18. listopada, održanom u sportskoj dvorani naše škole…

Fotografije možete pronaći u galeriji slika !!

Brojni posjetitelji ovogodišnjeg gospodarskog sajma nisu samo razgledavali, kupovali ili sklapali poslove, imali su prilike i uljepšavati se!

Uz poznate i priznate obrtnike, odmah blizu ulaza, gužva je bila oko malenog štanda naše škole gdje su učenice 2. g i 3. g razreda oblikovale frizure svim zainteresiranim posjetiteljima/cama! Bez plaćanja ikakve naknade, osim frizura, zadovoljni sugrađani/ke, ukoliko su bili/e zainteresirani/e dobili/e su i savjete oko njege kose, analize kose i vlasišta, kao i preporuke za, sukladno obliku lica, tip frizure.

U subotu i nedjelju naše učenice sudjelovale su na i reviji: mogli smo pogledati niz prekrasnih svečanih i dnevnih frizura, a uz sponzorstvo Sposabelle , odjevene u vjenčanice, oduševljeni posjetitelji/ce uživali su i u čudesnim svečanim frizurama. Svoje znanje, vještinu i umijeće koje su pokazale, naše učenice stekle su ne samo u redovnom obrazovanju i praksi, u školi i frizerskim salonima, već i polazeći mnoge seminare i stručno usavršavanje izvan škole.

U organizaciji stručne učiteljice frizerstva Gordane Huzak, sudjelovanje na sajmu omogućila je Obrtnička komora Zagreb, a preparate za njegu i stiliziranje kose sponzorirao je Keune.

Objavio : master, 21.10.2009 19:31