Uspješni na Poslovnom izazovu 2015.!

Uspješni na Poslovnom izazovu 2015.!

Ovogodišnje sudjelovanje timova iz naše škole na natjecanju Poslovni izazov, koje se održalo u ožujku u Zagrebu, na Visokoj školi za ekonomiju, poduzetništvo i upravljanje Nikola Šubić Zrinski, donijelo je odlične rezultate.

U finalu natjecanja sudjelovalo je više od 70 natjecatelja podijeljenih u 23 tima.

Na natjecanje su se prijavila dva tima naše škole - tim Poduzetnice i tim Banovci. Njihov je zadatak bio snimiti film na temu Poduzetnička priča moje škole te prirediti prezentaciju.

Tim Poduzetnice iz 4.d razreda, učenice Nataša Dramac, Ivana Hamberger i Ivana Pavić uz mentorstvo. Antonije Lacić, prof. osvojio je 3. mjesto! i stekao pravo sudjelovanja na regionalnom natjecanju.

Tim Banovci čiji su članovi Iris Brcković, Nikola Ljubić i Ariana Šragalj iz 4. c, uz mentorstvo Biserke Gregorine, prof. plasirali su se na regionalno natjecanje Poslovni izazov Zapadnog Balkana..

foto: http://www.zrinski.org

Poslovni izazov Zapadnog Balkana, odnosnoregionalno natjecanje, ove godine održalo se u Crnoj Gori uz ukupno 80 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije i Crne Gore.  Formirali su se  četveročlani timovi na način da je nasumično odabran natjecatelj iz svake države koja je sudjelovala u natjecanju. Zadatak tima, bio je predstaviti proizvod ili uslugu kojom bi se povećao promet aviokompanija. Za izvršavanje zadanih zadataka potrebno je bilo i znanje, ali i kreativnost, snalažljivost i organiziranost u vremenu i prostoru. Uz puno novih poznanstava, druženja, izlazaka i zabave naši timovi su, naravno uz rad i trud, postigli odlične rezultate i vratili se sa puno novih i zanimljivih iskustava! U pratnji, bile su profesorice Antonija Lacić i Anita Kola Brundić.

Objavio : admin, 09.05.2015 09:30