DSD-CUP Zaprešić

DSD-CUP Zaprešić

Međunarodni rukometni turnir, 22. studenoga 2013.

U petak, 22. studenoga u sportskoj dvorani naše škole održava se Međunarodni rukometni turnir DSD-CUP Zaprešić.

Na natjecanju sudjeluju:

• DSD CROATIA
    (XVIII.gimnazija Zagreb, Gimnazija Lucijana Vranjanina i SŠ Ban Josip Jelačić, Zaprešić)
  • Gimnazija Gyönk, Mađarska
  • Gimnazija Ptuj, Slovenija
  • HIB Handball - Team Graz, Austrija
Škole iz Hrvatske, Slovenije i Mađarske su tzv. DSD škole u kojima se provodi i priprema ispit Njemačka jezična diploma Konferencije ministara kulture Savezne Republike Njemačke. DSD škole podupire Savezna Republika Njemačka. Posredovanjem Austrijskog kulturnog forumana natjecanju sudjeluje i rukometna ekipa iz Graza.

Turnir koji se održava  treću godinu, stekao je iznimnu pozornost i priznanje. Tako i rukometna skupina DSD CROATIA uživa službenu podršku, kroz sportske poticaje, Ministarstva vanjskih poslova Savezne Republike Njemačke.

Turnir počinje u 10.30 i igra se na temelju Lige sistema  (svatko protiv svakoga - razigravanje). Završetak je predviđen oko 16.45, svečanim proglašenjem pobjednika.

Dobro došli!

Objavio : admin, 19.11.2013 21:19