Zašto me nitko ne razumije?

Zašto me nitko ne razumije?

Susret s psihologinjom Ljubicom Uvodić-Vranić

utorak, 4. 12. 2012. u 13. 10, prizemlje, višenamjenska dvorana

Ljubica Uvodić-Vranić autorica je knjiga Avantura osobne promjene1, Avantura osobne promjene 2, Kako se dobro posvađati, Prijatelju, kako si? i Kako se pomiriti.

Vrlo je omiljena u javnim nastupima i na predavanjima, a za svoj volonterski rad na očuvanju psihičkog zdravlja u udruzi Petkom u pet dobila je nagradu Grada Zagreba – Šampion zdravlja za 2010. godinu.

Kako cijeniti i prihvatiti sebe? Treba li se prilagođavati drugima ili ostati vjeran/a  sebi? Kako se osloboditi predrasuda? Kako se bolje nositi sa stresom? Kako se nositi s očekivanjima?....

U razgovoru s psihologinjom Ljubicom Uvodić-Vranić govorit ćemo i o emocijama, o tome kako ne postoje dobre i loše emocije već samo dobri i loši načini izražavanja pojedinih emocija.

Susret vode: Iris Brcković, 2. c, Marta Bužanić, 2. b, Sara Grebenar, 4. b i Robert Šokčić 3. b

Objavio : admin, 28.11.2012 22:19

Virtualna šetnja

Učenička zadruga

Višejezičnost

STEAM WEB

E-potvrde

SSBJJ @ srednja.hr

OVDJE_2021_v3

Školski kurikulum daje pregled izborne nastave, izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti, stručnih posjeta i ekskurzija, te posebnih projekata naše škole. Preuzeti ga možete na linku ispod.

sk_2021/2022_v1

Godišnji plan i program rada 2021 -2022 v1

Dokumenti i obrasci za prijevoz
(PREUZMI 01.09.2021)