DSD-CUP Zaprešić

DSD-CUP Zaprešić

II. Međunarodni rukometni turnir, 9. studenog 2012.

U petak, 9. studenog 2012. u sportskoj dvorani naše škole održava se II. međunarodni rukometni turnir DSD-CUP Zaprešić.

Na natjecanju sudjeluju:

• DSD CROATIA
    (XVIII.gimnazija Zagreb, Gimnazija Lucijana Vranjanina i SŠ Ban Josip Jelačić, Zaprešić)
  • Gimnazija Gyönk, Mađarska
  • Gimnazija Ptuj, Slovenija
  • HIB Handball - Team Graz, Austrija

Škole iz Hrvatske, Slovenije i Mađarske su tzv. DSD škole u kojima se provodi i priprema ispit Njemačka jezična diploma Konferencije ministara kulture Savezne Republike Njemačke za učenike u inozemstvu.

Posredovanjem Austrijskog kulturnog foruma na natjecanju sudjeluje i rukometna ekipa iz Graza.

Pobjednički trofej (donacija RWE Hrvatska), koji je u posjedu prošlogodišnje pobjedničke ekipe DSD CROATIA, biti će drugi put za redom u igri. Ostali pobjednički trofeji za prva tri mjesta, koji ostaju u trajnom vlasništvu pobjednika, donacije su Viessmann Hrvatska d.o.o., TE Plomin d.o.o. i Grada Zaprešića. Najbolje igrače turnira nagradit će tvrtka TOVEDO.

Natjecanje započinje u 10.30 i igra se na temelju Lige sustava (razigravanje). Završetak je predviđen oko 16.45, proglašenjem pobjednika.

Dobro došli!

Objavio : pticar, 07.11.2012 22:56

Virtualna šetnja

Učenička zadruga

Višejezičnost

STEAM WEB

E-potvrde

SSBJJ @ srednja.hr

OVDJE_2021_v3

Školski kurikulum daje pregled izborne nastave, izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti, stručnih posjeta i ekskurzija, te posebnih projekata naše škole. Preuzeti ga možete na linku ispod.

sk_2021/2022_v1

Godišnji plan i program rada 2021 -2022 v1

Dokumenti i obrasci za prijevoz
(PREUZMI 01.09.2021)