„PAUZA“ NASTAVLJA S MEĐUNARODNIM USPJESIMA !

Nakon što je naš ovogodišnji film „Pauza“ ostvario veliki uspjeh uvrštavanjem u službenu konkurenciju 3. International Thermaikos Film Festivala u Grčkoj, stižu nam nove sjajne vijesti iz Mađarske i Njemačke!

Film je izborio natjecateljski nastup na KID'S EYE FILM FESTIVALU koji se održava od 18. do 20. ožujka u Budimpešti.

Također, „Pauza“ će biti prikazana i u Berlinu na 2. West-Östliches FilmFestivalu koji se održava od 1. do 3. travnja.

Uz malo sreće možda i uspijemo u namjeri da se i autori filma pojave na „crvenom tepihu“ jednog od navedenih festivala. Još jednom čestitamo autorima filma Luki Majiću i Matiji Kokoliću, učenicima 2.c razreda!

Objavio : admin, 10.03.2011 21:26